Medilas s.r.o.

Novinky

SKÚSENOSTI S 27 G VITRORETINÁLNOU CHIRURGIOU NA SLOVENSKU

Očné oddelenie Univerzitnej nemocnice L. Pasteura,pod vedením Prim. MUDr. Danice Jonecovej, tak sleduje svetové operačné postupy v očnej mikrochirurgii. Metóda 27 G vitroretinálnej chirurgie bola prezentovaná aj v rámci významného európskeho kongresu EURETINA 2016 v Kodani, ako inovatívny  trend v oblasti mikroincíznej vitroretinálnej chirurgie. Očné oddelenie v Univerzitnej Nemocnici L. Pasteura v Košiciach patrí k pracoviskám s najpočetnejšou skupinou pacientov operovaných touto metódou na Slovensku.

Zavedenie bezpečnej a rýchlej metódy 27 G bolo možné vďaka konštrukcii nových typov "Duty Cycle" Cutterov fy. DORC. Ich špeciálne konštrukčné riešenie umožňuje vysoký počet rezov 16.000 r./min bez negatívnych efektov ako trakcia alebo zníženie kontroly v operačnom poli.

Prístroje a inštrumentárium pre 27 G chirurgiu vyvinula v spolupráci s poprednými svetovými chirurgami holandská firma DORC. Jej autorizovaným partnerom v Slovenskej republike je Medilas s.r.o.


Spoločnosť Medilas s.r.o. hľadá obchodného zástupcu/produktového špecialistu pre predaj medicínskej techniky

Od uchádzačov požadujeme:

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Výbornú znalosť angličtiny
  • Minimálne 2 ročnú prax na pozícii obchodného zástupcu (môže byť aj v inom obore)
  • Schopnosť pracovať s PC balík Microsoft Office, Power Point
  • Vodičský preukaz skupiny B.

Ponúkame zázemie stabilnej obchodnej spoločnosti, ktorá si v priebehu 25 rokov existencie vybudovala významnú pozíciu na trhu.

Portfólio firmy poskytuje zaujímavú produktovú špecializáciu, ako aj množstvo inovatívnych operačných postupov a techník.

Práca v spoločnosti Medilas je výzvou a zároveň príležitosťou k profesionálnemu a osobnému rastu.

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu, pošlite svoje CV na adresu: mail@medilas.sk

NOVÝ DIZAJN LAPAROSKOPICKÝch NÁSTROJOV

NOVÝ DIZAJN LAPAROSKOPICKÝch NÁSTROJOV

Nový dizajn inštrumentov MIC je ergonomický a umožňuje precíznu prácu chirurga. Každý nástroj je farebne kódovaný a má LL konektor.

Čítajte viac
SKÚSENOSTI S 27 G VITRORETINÁLNOU CHIRURGIOU NA SLOVENSKU

SKÚSENOSTI S 27 G VITRORETINÁLNOU CHIRURGIOU NA SLOVENSKU

V rámci XXII. Kongresu Slovenskej Oftalmologickej Spoločnosti a XIII. Kongresu SEEOS v Bratislave prezentovala MUDr. Katarína Perduková z Očného oddelenia UN L. Pasteura v Košiciach svoje skúsenosti s 27 G Vitroretinálnou chirurgiou

Čítajte viac